دانلود طرح درس ملی تفکر هفتم مفاهیم درس زمان را چگونه مدیریت کنیم

طرح درس روزانه ملی تفکر و سبک زندگی هفتم متوسطه اول چه اهمیتی دارد در5 صفحه قالب word

0 678

طرح درس روزانه ملی تفکر و سبک زندگی هفتم متوسطه اول چه اهمیتی دارد در5 صفحه قالب word 

نگارش این نوع طرح درس و برنامه ریزی کمک شایانی در تدریس درس تفکر و سبک زندگی در پایه هفتم متوسطه اول می کند. دانش آموزان در پایه هفتم متوسطه اول می کوشند به بهترین شکلی که آموزگارشان به تدریس کتاب تفکر و سبک زندگی و درس زمان را چگونه مدیریت کنیم می پردازد ، این درس را فرا بگیرند. درس زمان را چگونه مدیریت کنیم یکی از مهمترین دروس کتاب تفکر و سبک زندگی در پایه هفتم متوسطه اول می باشد.

دانلود طرح درس ملی تفکر هفتم مفاهیم درس زمان را چگونه مدیریت کنیم

طرح درس ملی تفکر و سبک زندگی هفتم متوسطه اول روزانه درس زمان را چگونه مدیریت کنیم شامل موارد زیر می باشد :

  1. اهداف بر اساس تلفیقی از هدف نویسی در درس زمان را چگونه مدیریت کنیم تفکر و سبک زندگی هفتم متوسطه اول
  2. وجود تعامل بین معلم و دانش آموزان در فراگیری درس زمان را چگونه مدیریت کنیم
  3. فعالیت بر اساس اهداف معین واز پیش تعیین شده در فراگیری درس زمان را چگونه مدیریت کنیم
  4. طراحی منظم با توجه به موقعیت و امکانات درس زمان را چگونه مدیریت کنیم
  5. ایجاد فرصت و تسهیل یادگیری در فراگیری درس زمان را چگونه مدیریت کنیم

اهداف مرحله‌ای درباره تعدادجلساتی که در هفته به این تدریس کتاب تفکر و سبک زندگی درس زمان را چگونه مدیریت کنیم پایه هفتم اختصاص داده شده است . تعداد دروس کتاب درسی با رعایت پیچیدگی مفاهیم کتاب تفکر و سبک زندگی درس زمان را چگونه مدیریت کنیم پایه هفتم بنا بر این بعد از در نظر گرفتن مسائل و مواردی که ذکر گردید،زمانبندی کتاب تفکر و سبک زندگی درس زمان را چگونه مدیریت کنیم پایه هفتم را بررسی و تدوین می نماییم.

  1. انتظارات در پایان آموزش حیطه و سطح در بلوم عناصر برنامه درسی ملی
  2. تعقـل، ایمـان، علـم، عمـل و اخـلاق
  3. عنصر   عرصه ارتباط با خود ، خدا، خلق و خلقت
  4. آشنایی کامل دانش آموزان با مفهوم درس و  ایجاد تفکر و خلاقیت در فرایند یاد دهی – یادگیری
  5. مواد و رسانه‌های آموزشی که شامل Cd های آموزشی .تولید محتوای الکترونیکی.پاورپوینت آموزشی.قلم نوری.برد هوشمند
  • ایجاد ارتباط اولیه در درس زمان را چگونه مدیریت کنیم
  • گروه‌بندی، مدل و ساختار کلاسی  در درس زمان را چگونه مدیریت کنیم
  • روش ‌ایجاد و تداوم انگیزه در درس زمان را چگونه مدیریت کنیم
  • ارزشیابی آغازین در درس زمان را چگونه مدیریت کنیم
  • روش‌های تدریس در درس زمان را چگونه مدیریت کنیم
  •  فعالیت‌های مرحله حین تدریس در طرح درس ملی تفکر و سبک زندگی هفتم متوسطه اول
  • آماده سازی و توجه ویژه به تفاوت های فردی در بین دانش آموزان
  • اهمیت نحوه ی رفتار معلم با دانش آموز در درس زمان را چگونه مدیریت کنیم
  • ایجاد جو دوستانه جهت جلوگیری از خستگی دانش آموزان در درس زمان را چگونه مدیریت کنیم
  • استفاده ی بهینه از حداقل امکانات
  • توجه به دانش آموزان ویژه  و کم حرف . در درس زمان را چگونه مدیریت کنیم
  • استفاده از تجربیات نو و به روز و در دسترس  دانش آموزان جهت تدریس .
  • مشارکت کلیه ی دانش آموزان در امر تدریس .
  • تقویت هوش بینایی ، شنوایی و گویایی در دانش آموزان با طرح پرسش های گوناگون
  • فعالیت‌های معلم- دانش‌آموز: این فعالیت‌ها به صورت تلفیقی مطرح می‌شود و تفکیک آن به معنای مجزا بودن فعالیت‌های معلم و دانش‌آموز است و منطقی به نظر نمی‌رسد و به همین خاطر از خط‌چین استفاده شده است.
  • فعالیت های معلم         فعالیت های دانش آموزان
  • فعاليت‌های خلاقانه دانش‌آموزان
  • فعالیت‌های تکمیلی
  • ارزشیــابـــــی
  • الف: تکوینی
  • ب: ارزشیابی تراکمی
  • جمع‌بندی
  • تعیین تکالیف و اقدامات بعدی

10,000 تومان